VIVÈSE SENSO DUO

Dermokosmētiskā formula matu glābšanai

Konfidencialitātes politika

Konfidencialitātes politika

Šī ir vietnes senso-duo.lv konfidencialitātes politika. Lūdzu, izlasiet, pirms vietni apmeklējat!

Ja Jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. Potenga.lv par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portālā senso-duo.lv ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem. Šo datu apstrāde tiek veikta, ievērojot Latvijas Republikas likumos noteiktos personas datu apstrādes principus.

Lūdzam ņemt vērā, ka potenga.lv var sniegt apkopotos statistikas datus autorizētām trešajām pusēm, taču šajos datos neietilpst personu identificējoša informācija.

Lai veiktu Jūsu pieprasījuma apstrādi, mēs varam lūgt Jums sniegt personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi, e-pastu un tālruņa numuru. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai realizētu Jūsu pieprasījumu vai sazinātos ar Jums neskaidrību gadījumā.

Drošība

Ņemot vērā to, ka personiskās informācijas sniegšana internetā vienmēr ir saistīta ar risku, senso-duo.lv ir veicis attiecīgus pasākumus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai un samazinātu šādas piekļuves risku, kā arī novērstu nepareizu tās lietošanu un neprecizitāti.

Nepilngadīgie vietnes apmeklētāji

Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst iesniegt www.eagents.lv nekādu informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, tāpat personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst bez šādas piekrišanas šajā vietnē veikt pirkumus vai kādas juridiskas darbības, ja vien to neatļauj piemērojamie likumi.

Izmaiņas

Mēs varam jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma mainīt šo konfidencialitātes politiku, izmainīt, pārveidot vai anulēt piekļuvi šai vietnei vai šo lapu saturam.
Copyrights http://www.senso-duo.lv